W dniu 07.02.2019 roku w hali sportowej przy Niepublicznym Zespole Szkół w Górkach odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Dzieci o „Puchar Przewodniczącego Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych”.

W rozgrywkach wzięły udział drużyny mieszane klas I–III ze szkół podstawowych z terenu gminy Borowa. Mecze rozgrywane były systemem: każdy z każdym. Imprezie towarzyszyło wiele pozytywnych emocji. W tych rozgrywkach nie było przegranych. Wszyscy są zwycięzcami. Na wyróżnienie zasługuje postawa wszystkich zawodników.
Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

• I miejsce - Szkoła Podstawowa Borowa
  • II miejsce - Zespół Szkół Społecznych Gliny Małe
  • III miejsce - Niepubliczny Zespół Szkół w Górkach

Obserwatorami rywalizacji młodych piłkarzy byli obecni na zawodach przedstawiciele władz gminy Borowa: Wójt Gminy Borowa Stanisław Mieszkowski i Przewodniczący Rady Gminy Mieczysław Wiącek, pełniący także funkcję Przewodniczącego Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Obecni byli także przedstawiciele głównego organizatora Turnieju: Zastępca Przewodniczącego Komisji - kierownik Rewiru Dzielnicowych w Borowej Grzegorz Czapiga, członkowie Komisji Renata Raimbaev, Anna Kopacz i Ewa Lubera oraz gospodarz Turnieju – Andrzej Majewski - Dyrektor Niepublicznego Zespołu Szkół w Górkach.
Organizatorzy i zaproszeni goście dokonali wręczenia pucharów i medali wszystkim uczestnikom Turnieju. Zawodnicy byli bardzo zadowoleni z osiągniętych wyników i zdobytych trofeów. Ich radość udzielała się wszystkim. Dzieci obdarowano także słodkimi upominkami. Nagrody zostały ufundowane ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Borowej.
Na zakończenie Turnieju przedstawiciele władz samorządowych Gminy Borowa złożyli wszystkim drużynom gratulacje i podziękowali za sportową oraz ambitną rywalizację, zapowiadając jednocześnie kontynuację imprezy w roku następnym.
Organizatorzy Turnieju składają serdeczne podziękowania koordynatorowi Turnieju – Januszowi Krawczykowi i opiekunom drużyn oraz pielęgniarce Czesławie Gruszce za życzliwość i za fachową pomoc przy organizacji imprezy.