Przypominamy, że w związku z obowiązującym na terenie kraju stanem epidemii, w Urzędzie Gminy Borowa nadal funkcjonują ograniczenia w bezpośredniej obsłudze mieszkańców polegające na ograniczeniu wstępu oraz poruszania się interesantów w siedzibie Urzędu do niezbędnego minimum.

Aby załatwić sprawę należy skontaktować się telefonicznie z Urzędem pod nr ogólny: 175815516 lub inne numery kontaktowe znajdujące pod adresem http://borowa.pl/kontakty/87-urzad-gminy w celu uzgodnienia sposobu i trybu załatwienia sprawy.

Zalecamy załatwianie spraw drogą elektroniczną przez:

• ePUAP: /URZAD_GMINY/skrytka
  • adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub inne znajdujące się na naszej stronie

a także skrzynkę podawczą umieszczoną przed wejściem do urzędu lub za pośrednictwem operatora pocztowego.

O wszelkich zmianach dotyczących funkcjonowania Urzędu będziemy na bieżąco informować na stronie www.borowa.pl oraz na portalu Facebook: www.facebook.com/GminaBorowa/